Odkryj potencjał swojego uśmiechu!
Zastosuj sprawdzony sposób na lśniący, biały i zdrowy uśmiech.

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

wybielanie zębów

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Więcej na: www.wybielanie.pl

Zabieg wykonuje

lekarz dentysta Krzysztof Ozga

Krzysztof Ozga

lekarz dentysta

Jestem lekarzem dentystą przyjmującym w Oławie - gabinet mieści się w NZOZ "Hipokrates". Dodatkowo pracuję w gabinetach we Wrocławiu oraz Wiązowie. W 2011 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Nieustannie rozwijam swoje umiejętnośći i zainteresowania na licznych kursach doskonalących.

Dodatkowo w gabinecie zajmuję się:

  • stomatologią zachowawcza z endodoncją
  • stomatologią estetyczną
  • stomatologią dziecięca i profilaktyką
  • chirurgią stomatologiczną
  • protetyką
  • periodontologią

Wybielanie metodą BEYOND™: 499zł