Centrum Rehabilitacji i Balneologii Aquamed stara się zapewnić Państwu najwyższą jakość swoich świadczeń zarówno w zakresie rehabilitacji, fizjoterapii ale również opieki kardiologicznej.

Obecnie w jeszcze większym stopniu angażujemy się w udoskonalanie metod stosowanych w kompleksowej, szeroko pojętej diagnostyce kardiologicznej od analizy EKG zaczynając, poprzez badania echokardiograficzne(USG serca)na najwyższej klasy ultrasonografach firmy GE.

Oferujemy również szereg rozwiązań pomocnych przy stawianiu dokładnej diagnozy, jak badania 24-72 godzinne holterem ciśnienia tętniczego(ABPM), a także holter EKG urządzeniami GE najnowszej generacji ważącymi około 8-10dkg i mieszczącymi się w małej kieszonce spodni czy koszuli.

Oferta wzbogacona jest ponadto o badania wysiłkowe nieocenione w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca, a także badania profilowane dla sportowców, oceniające wydolność fizyczną jak i bezpieczeństwo zaplanowanych treningów sportowych zarówno w grupach dorosłych jak i młodzieży ćwiczących rekreacyjnie, a także wyczynowo.

lek. spec. kardiologii Paweł Siwołowski

Paweł Siwołowski

lek. spec. kardiologii

Jestem specjalistą kardiologii. Pracuję w Ośrodku Chorób Serca, Kliniki Kardiologii, 4-go Wojskowego Szpitala Klinicznego, gdzie pełnię funkcję starszego asystenta. Studia ukończyłem na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Obecnie jestem członkiem zarządu Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Do moich zainteresowań naukowych należą:

  • przewlekła niewydolność serca,
  • nowe cele terapii przewlekłej niewydolności serca,
  • ostra niewydolność serca,
  • strategie wczesnego leczenia (leczenie nerkozastępcze),
  • patogeneza i leczenie oporności na diuretyki,
  • alternatywne opcje terapeutyczne w opornej niewydolności serca.

Wizyta: 100 zł, z usg 150 zł, próba wysiłkowa 100zł